Etiketovanie textilného tovaru (brigáda) (Ref. č.: a0t58000000VQvcAAG)

Miesto práce

Bratislavský kraj, Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • odbaľovanie, štítkovanie a alarmovanie tovaru v prevádzke Reserved (Bory Mall)
  • pracovná doba: pondelok - piatok od 6:00 do 14:00 hod (možnosť výberu dní a zmien)

Požadujeme

  • ​študent vysokej školy
  • pracovitosť a spoľahlivosť

Ponúkame

  • mzda 3 EUR/hod
  • pružná pracovná doba
  • vyplnenie prázdneho priestoru v životopise :-)

Mzda

3 - 3 EUR/mesiac, 3,00 EUR/m

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Túto pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť, ktorá prevádzkuje obchodnú sieť obľúbených módnych značiek pre mladých, ambicióznych a nezávislých ľudí: Reserved, Cropp, House, Mohito a Sinsay.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc.

Trenkwalder, a. s. Františkánska 22 917 01 Trnava
ID: 2803235   Dátum zverejnenia: 8.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.