Senior Oracle Databázový Administrátor s aktívnou angličtinou

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Zodpovednosť za administráciu Oracle databáz, určovanie štandardov a celkovú filozofiu administrácie
  • Inštalácia, konfigurácia, performance tuning, backup stratégie a integrácia
  • Optimalizácia výkonu databázy
  • Realizácia backup riešení
  • Migrácia a upgrade databáz
  • Dátový manažment
  • Konfigurácia bezpečnostných prvkov

Požadujeme

  • Vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Angličtina aktívne
  • Minimálne trojročná skúsenosť s administráciou databáz
  • Znalosť Oracle 7 a vyššie, operačného systému Unix a HA - klastre podmienkou
  • Znalosť DB2 alebo MSSQL + ITIL je veľkou výhodou
  • Zameranie na zákazníka a schopnosť riešiť aj náročné technické problémy

Ponúkame

  • Nadštandardné platové ohodnotenie
  • Systém benefitov a sociálny program
  • Možnosť seba rozvoja a rastu

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Slovenská spoločnosť zaoberajúca sa outsourcingom IT služieb pre veľkých korporátnych klientov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798

Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:

[email protected]

V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2778360  Dátum zverejnenia: 22.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.