Sales manager s aktívnym maďarským a anglickým jazykom pre hospitality sektor

Pre historický novootvorený hotel s tradíciou vo vinárstve na južnom Slovensku hľadáme anglicky a maďarsky hovoriaceho sales managera s obchodným duchom, proklientským prístupom a vášňou pre hotelierstvo a gastronóminu.

Miesto práce

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • nadväzovanie a udržiavanie vzťahov s klientmi B2B, B2C,
  • spolupráca s eventovými a svadobnými agentúrami,
  • príprava obchodných stratégií pre rozvoj nových obchodných príležitostí,
  • zodpovednosť za plnenie plánov,
  • propagácia hotela spojená s predajom eventov, svadieb, firemných akcií, kongresovej turistiky a teambuildingov,
  • administratívne činnosti a reporting;
Svoje životopisy môžete zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu [email protected]. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požadujeme

  • nutnosťou sú minimálne 3 roky skúseností na pozícii v oblasti obchodu,
  • ideálne sú skúsenosti v hospitality, gastro segmente alebo skúsenosti s predajom eventov,
  • anglický jazyk na aktívnej komunikačnej úrovni nutnosťou,
  • maďarský jazyk na aktívnej komunikačnej úrovni nutnosťou,
  • ideálne vysokoškolské vzdelanie,
  • vodičský preukaz skupiny B nutnosťou,
  • obchodný duch a proklientský prístup,
  • výborné komunikačné a negociačné zručnosti,
  • zodpovednosť a dôslednosť,
  • sebamotivácia a obchodný drive;

Ponúkame

  • motivačné platové ohodnotenie,
  • množstvo školení na rozvoj potenciálu,
  • flexibilná pracovná doba,

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je švajčiarsko-slovenská investičná skupina, ktorá stojí za obnovením a vytvorením novej značky s vinárskou tradíciou.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mrg. Lenka Tóthová
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2775901  Dátum zverejnenia: 20.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.