Steper - manipulačný pracovník Vrbové

Miesto práce

okres Piešťany

plný úväzok

Náplň práce

Obsluha štepovacieho stroja, dodržanie termínov podľa príkazov nadriadeného, hlásenie porúch a prípadných oneskorení vo výrobe, príprava materiálu na štepovanie, dodržanie čistoty na pracovisku, čistenie a základná údržba manipulačnej a inej používanej techniky, vynášanie výrobného odpadu, jeho váženie, balenie podľa vnútorných predpisov prevádzky.

Požadujeme

Práca na hlavný pracovný pomer - do kmeňového stavu klienta,
3 - zmenná prevádzka / ranné, poobedné, nočné /,

Ponúkame

Zaujímavé mesačné ohodnotenie, motivujúce variabilné zložky po 3 - 4 mesiacoch od nástupu až do výšky 700 €/brutto mesačne ku mzde,
dochádzkový bonus 50 €, stravné lístky.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Výroba textílií a odevov akéhokoľvek druhu. Výroba poťahov na matrace

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2738565  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.