Elektrikár - Lozorno

Miesto práce

Slovensko

plný úväzok

Náplň práce

  • Zabezpečenie plynulého chodu linky,
  • vykonávanie potrebných úprav pre zlepšenie pracovného prostredia,
  • vykonávanie údržby elektro a vedienie záznamov o tejto činnosti,
  • kontrola výrobných zariadení podľa plánov údržby,
  • zodpovednosť za bezpečnú funkciu akýchkoľvek elektrotechnických zariadení v celom výrobnom procese.

Požadujeme

  • Vyučený v odbore (Elektrikár),
  • vyhláška min.§22, §24 revízny technik je výhodou,
  • základy programovania PLC výhodou,
  • skúsenosti s riadiacimi systémami,
  • spôsobilosť pracovať na zmeny / 4 zmenná prevádzka /.

Ponúkame

  • Práca na hlavný pracovný pomer - možnosť nástupu priamo do kmeňového stavu,
  • motivujúce finančné ohodnotenie, príplatky za nadčasy, nočný príplatok, za víkendovú zmenu, možnosť osobného ohodnotenia.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2735804  Dátum zverejnenia: 25.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.