Skúsený manažér zábavného parku (aktívny AJ)

Slovenská spoločnosť podnikajúca v zábavnom priemysle hľadá manažéra so skúsenosťami z oblasti cestovného ruchu, turizmu alebo hotelierstva , ktorý dokáže zastrešiť koordinovanie činností riadiacich zamestnancov a celkové fungovanie viacerých prevádzok.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Náplň práce

  • zodpovednosť za fungovanie, koordinovanie a riadenie zábavného parku a jednotlivých prevádzok v rámci komplexu,
  • vykonávanie kontrolných činností a opatrení k náprave zistených nedostatkov,
  • zodpovednosť za uschovávanie prijatých peňažných tržieb,
  • spracovávanie podkladov pre vypracovanie cien a cenníkov,
  • zodpovednosť za marketing zábavného parku a za prípravu a organizáciu eventov,
  • riadenie, usmerňovanie a zodpovedanie za činnosti podriadených zamestnancov (cca 60 podriadených),
  • zodpovednosť za správne zadelenie zamestnancov na výkon pracovnej činnosti podľa kvalifikácie,
  • zodpovednosť za hodnotenie a motivovanie zamestnancov, podieľanie sa na výbere zamestnancov,
  • navrhovanie rozličných úloh pre zaradenie do plánu rozvoja komplexu v oblasti technického rozvoja,
  • zodpovednosť za dodržiavanie organizačných noriem, pracovného poriadku, predpisov bezpečnosti pri práci, ai.
  • zavádzanie a rozvíjanie systému riadenia kvality v oblasti služieb,
  • riešenie ad-hoc problémov,
  • reporting a administratíva;

Požadujeme

  • nutnosťou sú minimálne 4 roky skúseností s riadením prevádzky a managementom zamestnancov,
  • nutnosťou sú pracovné skúsenosti z turistického alebo hotelierskeho priemyslu,
  • znalosť anglického jazyku na komunikatívnej úrovni nutnosťou,
  • znalosť poľského jazyka výhodou,
  • skúsenosti s marketingom a realizáciou eventov sú veľkou výhodou,
  • technický orientovaný typ človeka,
  • vynikajúce komunikačné a organizačné zručnosti,
  • koncepčné a logické myslenie,
  • zodpovednosť a lojálnosť;

Ponúkame

  • zaujímavé finančné ohodnotenie,
  • možnosť ubytovania v blízkosti zábavného parku,
  • práca v príjemnom, turisticky atraktívnom prostredí;

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy môžete zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu [email protected]. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť zameranú na prevádzku zábavného parku v Žilinskom kraji.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mgr. Lenka Tóthová
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2718748  Dátum zverejnenia: 20.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.