IT Helpdesk administrátor s aktívnou nemčinou

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • IT podpora zamestnancov spoločnosti na Slovensku v Čechách a v Rakúsku a to na mieste v Bratislave a vzdialene s pravidelnými jednodňovými výjazdmi na mesačnej báze
  • Správa IT infraštruktúry bežných užívateľov (pracovné stanice, tlačiarne, kopírky ...)
  • Inštalácie, konfigurácie elektronických zariadení
  • Komunikácia s dodávateľmi IT zariadení
  • Eskalácia technicky zložitejších problémov na L2, L3 podporu
  • Iné úlohy podľa zadania

Požadujeme

  • Stredoškolské prípadne vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Nemecký jazyk aktívne
  • Prax v administrácií operačných systémov na pracovných staniciach (Windows) a znalosť SharePoint na úrovni základnej administrácie je výhodou
  • Schopnosť komunikovať a riešiť problémy s bežnými užívateľmi
  • Vodičský preukaz B

Ponúkame

  • Zaujímavé platové ohodnotenie
  • Práca v stabilnej spoločnosti s medzinárodným rozmerom
  • Štandardné firemné benefity

Predpokladaný termín nástupu

Dohodou

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pôvodom Nemecká nadnárodná chemická korporácia.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798

Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:

[email protected]

V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2718425  Dátum zverejnenia: 14.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.