IT Programátor (priestor pre rôzne IT jazyky a zaškolenie) s angličtinou

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Desiatky projektov v rôznych oblastiach ako Bankovníctvo, Poisťovníctvo, Priemysel, Zdravotníctvo a iné
  • Priestor pre programátorov rôznej úrovne technických schopností s možnosťou vybrať si projekt a vývojové technológie/nástroje/jazyky v ktorých by sa chceli ďalej rozvíjať
  • Možnosť začať s jednoduchými úlohami ako napr. údržba aplikácii alebo podľa schopností samostatný dizajn, programovanie a testovanie aplikácií
  • Asistovanie pri integrácií technických a aplikačných komponentov podľa požiadaviek
  • Vytváranie a údržba dokumentácie
  • Iné úlohy podľa zadania

Požadujeme

  • Vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie najlepšie IT zamerania
  • Anglický jazyk aktívne
  • Znalosť niektorého s relevantných programovacích jazykov aspoň na základnej úrovni
  • Chuť učiť sa nové veci a spoľahlivosť

Ponúkame

  • Nadštandardné platové ohodnotenie
  • Široký priestor na zaučenie respektíve možnosť naučiť sa nový alebo iný programovací jazyk v rámci pracovnej doby
  • Štandardné firemné benefity
  • Možnosť cestovať na projekty do zahraničia

Predpokladaný termín nástupu

Dohodou

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Nadnárodná konzultačná a služby outsourcingu poskytujúca korporácia.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798

Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:

[email protected]

V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2715618  Dátum zverejnenia: 7.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.