Sieťový administrátor (L2) s aktívnou angličtinou

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Hlavnou úlohou je poskytovanie druhostupňovej (L2) podpory pre siete a sieťové zariadenia zákazníka
  • Manažment a implementácia zmien siete podľa projektov alebo podľa aktuálnych potrieb zákazníka
  • Vykonávanie rôznych migrácií alebo implementácií nových zariadení (SW, Router, LoadBalancer, Firewall, VPN zariadenia a iné)
  • Práca s TCP/IP bezpečnosťou, LAN, WAN zariadenia a technológie
  • Realizácia zmien alebo riešenie incidentov podľa SLA cieľov
  • Zabezpečovanie riadnej dokumentácie

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdelanie IT zamerania
  • Anglický jazyk aktívne
  • Prax ako sieťový administrátor na úrovni L2
  • Cisco Certifikát (CCNA)
  • Schopnosť pracovať efektívne

Ponúkame

  • Štandardné platové ohodnotenie
  • Práca pre stabilnú spoločnosť
  • Rozvoj technických znalostí a možnosť kariérneho rastu

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Slovenský líder v poskytovaní služieb systémovej integrácie a outsourcingových služieb v oblasti IT.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798

Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:

[email protected]

V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2714033  Dátum zverejnenia: 6.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.