Disponent s aktívnou nemčinou (Senec)

Miesto práce

okres Senec

plný úväzok

Náplň práce

Práca v tíme disponentov. Kvôli vyváženosti tímu klient preferuje mužského kandidáta.
  • Zabezpečovanie tovaru v potrebnom množstve, kvalite a čase,
  • sledovanie a kontrola stavu objednávok v podnikovom systéme,
  • kontrola rozdielu množstva - objednávka vs. faktúra,
  • zasielanie upomienok v prípade omeškania dodávky,
  • riešenie eskalačných prípadov, prípadná eskalácia nadriadenému.

Požadujeme

  • Vysokoškolské alebo stredoškolské vzdelanie
  • nemecký jazyk na aktívnej úrovni, anglický a iné jazyky sú výhodou,
  • prax ako disponent / operatívny nákupca nutná,
  • komunikatívnosť.

Ponúkame

  • Adekvátne platové ohodnotenie,
  • štandardné firemné benefity,
  • výkonový bonus,
  • prípadne po dohode príspevok na cestovanie,
  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Predpokladaný termín nástupu

Dohodou

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Naším klientom je medzinárodná, rodinne vedená skupina podnikov v oblasti spojovacej a montážnej techniky.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798

Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:
href="mailto:[email protected]" target="_blank">[email protected]
V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2700478  Dátum zverejnenia: 5.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.