Brigádnik - triedenie kukurice

Miesto práce

Slovensko

plný úväzok

Náplň práce

  • práca na dohodu o vykonaní práce Bajka - Levice
  • práca v 2-zmennej prevádzke (aj cez víkend)
  • triedenie kukurice podľa kvality
  • práca pri triediacom páse

Požadujeme

  • vhodné pre mužov, ženy, študentov nad 18 rokov, nezamestnaných
  • manuálna zručnosť
  • dobrý zdravotný stav (zrak, práca v stoji)
  • samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť

Ponúkame

  • odmena 3,10 EUR/hod. brutto
  • dochádzkový bonus pri odpracovaní celého mesiaca

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

spoločnosť v poľnohospodárstve

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2697703  Dátum zverejnenia: 20.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 0,00 EUR/m