Hlavný účtovník / ekonóm (aktívny AJ)

Úspešná developerská spoločnosť so stabilným pôsobením na trhu hľadá skúseného, anglicky hovoriaceho hlavného účtovníka/ekonóma so skúsenosťou s účtovaním majetku, vytváraním reportov a s manažérskymi zručnosťami.

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • zodpovednosť za riadenie a organizáciu činností účtovného oddelenia,
  • sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve,
  • vypracovávanie analýz a reportov podľa požiadaviek vedenia spoločnosti a pre banky,
  • kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo,
  • pravidelná komunikácia s majiteľmi spoločnosti, audítormi a finančnými poradcami,
  • aktívna komunikácia s ostatnými oddeleniami z pohľadu finančných záležitostí,
  • aktívna spolupráca na zefektívňovaní procesov a postupov,
  • spracovávanie účtovných závierok,
  • príprava daňových priznaní;
Doplňujúce informácie:
Svoje životopisy môžete zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu:,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požadujeme

  • nevyhnutná je účtovnícka prax so zameraním na tuzemské spoločnosti,
  • veľkou výhodou je skúsenosť s účtovaním majetku a s odpisovaním majetku,
  • minimálne stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania,
  • komunikatívna úroveň anglického jazyka (pravidelná komunikácia so zahraničným vlastníkom spoločnosti),
  • skúsenosť s manažovaním účtovníckeho tímu,
  • skúsenosť s realizáciou finančných reportov a analýz,
  • vynikajúca znalosť práce s MS Office, najmä MS Excel,
  • analytické schopnosti, orientácia na detail,
  • zodpovednosť, dôslednosť, precíznosť;

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je úspešná a stabilná developerská spoločnosť so zameraním na administratívne, bytové priestory, ubytovacie zariadenia a nákup pôdy.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mrg. Lenka Tóthová
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2688925  Dátum zverejnenia: 12.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.