PLC Programátor (Grafické programovanie priemyselných testovacích staníc)

Miesto práce

okres Piešťany

plný úväzok

Náplň práce

  • Nastavenie a architektúra HW elektronických testovacích staníc a definícia požiadaviek testovania v automatizovanej, automotive výrobe
  • Vývoj HW architektúry testovacích staníc založených na PXI, periférnych zariadeniach a PLC
  • Vytvorenie technickej dokumentácie navrhovaných riešení
  • Výkon IO testov na HW testovacích staníc
  • Zodpovednosť za SW testovacích staníc (LabView) (vývoj, debugging, a zlepšovanie počas projektov)
  • Vývoj, testovanie a dodávka FlexCoM pre všetky nové projekty (LIN a CAN komunikačné moduly
  • Vytváranie používateľskej dokumentácie, tréning používateľov a údržba zariadení

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Anglický jazyk aktívne (B2)
  • Znalosť jazyka G a prostredia LabView alebo znalosť iného jazyka postaveného na paralelnej exekúcii príkazov alebo skúsenosť ako PLC programátor a ochota naučiť sa LabView
  • Skúsenosť s linkovými testovacími stanicami, kontrolnými systémami a databázovými systémami v priemysle.

Ponúkame

  • Nadštandardné platové ohodnotenie
  • Príjemné pracovné prostredie s nízkou fluktuáciou
  • Možnosť rozvoja svojich znalostí za finančnej účasti zamestnávateľa
  • Rýchla a ústretová komunikácia

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Automotive spoločnosť zaoberajúca sa výrobou strešných systémov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798

Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:

[email protected]

V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2685827  Dátum zverejnenia: 11.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.