Vedúci oddelenia kvality - strojársky priemysel - Nitriansky kraj

Miesto práce

Nitriansky kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • zodpovednosť za koordináciu a vedenie zváracieho procesu v spoločnosti z pohľadu kvality
  • zastrešenie procesu kontroly kvality produkcie - vstupná, výstupná a medzioperačná kontrola
  • vypracovanie a zlepšovanie zváracích procesov, navrhovanie technologických postupov
  • vedenie, koordinácia a školenie výrobných pracovníkov - zváračov - sledovanie plnenia úloh a dohľad nad nimi
  • riešenie reklamácií smerom na dodávateľov a zákazníkov, riešenie súvisiacej administratívy
  • zodpovednosť za systém manažmentu kvality a ISO certifikáciu (ISO 9001, ISO 3834-2)
  • vedenie interných auditov v spoločnosti

Požadujeme

  • VŠ vzdelanie technické - strojárske, resp. SŠ vzdelanie so znalosťami v oblasti zvárania
  • min. 3 ročná skúsenosť v oblasti koordinovania, resp. riadenia kvality produkcie
  • certifikát IWE - Medzinárodný a Európsky zváračský inžinier PODMIENKOU na pozíciu
  • znalosť NJ alebo AJ na komunikačnej úrovni (B1/B2/C1)
  • záujem o oblasť zvárania - technologicky, záujem o riadenie a sledovanie kvality produkcie
Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte do tela e-mailu nasledujúci text:,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Ponúkame

  • práca v stabilnej, technologicky vyspelej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou výroby
  • balík zamestnaneckých výhod a benefitov
  • motivačná zložka platu - prémie na základe plnenia KPIs

Predpokladaný termín nástupu

01.10.2016

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskeho priemyslu sa zaoberá výrobou špeciálnych zariadení na uskladňovanie a prepravu strojov a zariadení alebo materiálov. Podobne spoločnosť produkuje rôzne oceľové konštrukcie.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:
Mgr. Lucia Milanová
+421 902 922 838
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2673339  Dátum zverejnenia: 2.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.