Skladník VZV

Miesto práce

okres Martin

plný úväzok

Náplň práce

práca vo výrobe na hlavný pracovný pomer v Sučanoch, prácu v 1-zmennej alebo 2-zmennej prevádzke, fyzický príjem a kontrola materiálu vrátane zaskladnenia, fyzický výdaj materiálu do výroby podľa stanovených pracovných postupov, obsluha vysokozdvižného vozíka a žeriavu, nakládka a vykládka materiálu a hotových výrobkov, vykonávanie inventúrnych prác,

Požadujeme

skúsenosti s prácou v sklade na VZV - podmienkou, schopnosť porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho, dobrý zdravotný stav, ochota pracovať na zmeny, manuálna zručnosť - podmienkou, spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť.

Ponúkame

doprava do a z práce bezplatne.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2668411  Dátum zverejnenia: 29.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 - 550 EUR/mesiac, 550,00 EUR/m