Telefonista/tka recruitment teamu - researcher s aktívnou angličtinou

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • pravidelné, intenzívne telefonovanie kandidátom z rôznych databáz
  • inzerovanie voľných pracovných pozícií
  • participácia pri vyhľadávaní vhodných kandidátov (sociálne siete, job portály, internet atď.)
  • participácia pri executive search projektoch
  • práca s internou databázou
  • administratívna podpora recruitment tímu
  • recruitment reporting

Požadujeme

  • Vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie
  • Ochota telefonovať podmienkou
  • Prax s komerčným telefonovaním výhodou
  • Veľkou výhodou skúsenosť v oblasti recruitmentu
  • Záujem o techniku a IT veľkou výhodou
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Dynamická, flexibilná, proaktívna osobnosť
  • Zodpovednosť a flexibilita
V prípade Vášho záujmu nám pošlite Vaše CV a motivačný list. Ďakujeme.

Ponúkame

  • štandardné finančné ohodnotenie
  • možnosť karierneho rastu

Predpokladaný termín nástupu

dohodou

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na súčasnom trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Našich konzultantov a inovatívne personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

Vedúce postavenie na trhu strednej Európy, úzko spolupracujúca sieť medzinárodných pobočiek, ako aj znalosť regionálnych trhov sú dôvodmi, že sme strategickým partnerom medzinárodných ale aj malých a stredných spoločností, ktoré očakávajú efektívnosť a transparentnosť vo všetkých procesoch.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798

Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:

[email protected]

V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2658309  Dátum zverejnenia: 3.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.