Fakturant / back office asistent

Pre spoločnosť Cargo Wagon a.s. hľadáme anglicky hovoriaceho fakturanta / fakturantku, s pokročilou znalosťou programov MS Word, MS Excel, MS Outlook a MS PowerPoint.

Miesto práce

okres Trnava

plný úväzok

Náplň práce

  • príprava podkladov, spracovávanie a vystavovanie faktúr - nájomné za vagóny,
  • archivovanie dokladov a vedenie zmluvnej dokumentácie za prenájom vagónov,
  • kontrola a odsúhlasenie prichádzajúcich faktúr za prepravu, skladovanie a opravy náhradných dielov,
  • komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi v anglickom jazyku,
  • komunikácia s úradmi a inštitúciami,
  • administratívno-organizačná podpora spoločnosti,
  • spracovávanie firemnej korešpondencie,
  • asistentsko-administratívne činnosti;

Svoje životopisy v slovenskom a anglickom jazyku môžete zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu [email protected]. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požadujeme

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou / vysokoškolské vzdelanie vzdelanie ekonomického zamerania,
  • znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni (písomná aj ústna forma),
  • znalosť nemeckého jazyka výhodou,
  • skúsenosti s fakturáciou veľkou výhodou, ale nie nutnosťou,
  • nutnosťou je užívateľská znalosť programov MS Word, MS Excel, MS Outlook a MS PowerPoint,
  • výborné organizačné a komunikačné schopnosti,
  • precíznosť a zodpovednosť;

Ponúkame

  • možnosť profesijného rastu v dynamickej spoločnosti,
  • nadnárodné prostredie;

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Uvedená pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť Cargo Wagon, a.s., ktorá pôsobí v oblasti logistiky a medzinárodnej železničnej prepravy.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mrg. Lenka Tóthová
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2632905  Dátum zverejnenia: 13.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.