HR Tréner - Konzultant

Príležitosť pre skúseného senior konzultanta v HR

Miesto práce

Bratislava, okres Bánovce nad Bebravou

plný úväzok

Náplň práce

  • Poskytovanie soft skills tréningov a HR konzultačných služieb pre klientov spoločnosti
  • On site realizácia projektov a tréningov v určených oblastiach HR pre klientov spoločnosti (pravidelné, časté cestovanie v rámci Slovenska a Českej Republiky)
  • Tvorba systémov pre klientov v oblasti ľudských zdrojov a personálneho manažmentu
  • Rozvoj ľudských zdrojov smerom do vnútra spoločnosti pri systémoch vyžadujúcich ISO
  • Koučovanie klientov ako aj vlastných podriadených zamestnancov
  • Znalosti soft skill techník (spôsoby komunikácie, asertivita, riešenie konfliktov, stres manažment)
  • Vedenie tímu podriadených zamestnancov, jeho rozvoj a zodpovednosť za plnenie cieľov
  • Tvorba stratégie v oblasti poskytovania HR služieb pre klientov spoločnosti

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti HR alebo pridružených oblastí
  • Anglický jazyk aktívne alebo Nemecký jazyk aktívne
  • Prax a vzdelanie v oblasti koučingu a poskytovania HR soft skills tréningov (napr. asertivita, komunikácia, riešenie konfliktov ...) pre stredný a top manažment je základná podmienka
  • Prax v oblasti HR manažmentu výhodou
  • Skúsenosti s vedením tímu
  • Schopnosť koučovať, prezentovať, poskytovať školenia a tréning pre jednotlivcov aj skupinovo
  • Praktická znalosť zákonníka práce a pracovnoprávnej legislatívy aspoň v rámci SR výhodou
  • Ochota pravidelne cestovať v rámci SR a ČR (poskytovanie tréningov klientom - odhadom 40 až 60% pracovného času)
  • Kreativita, orientácia na cieľ, schopnosť pracovať v tíme

Ponúkame

  • Motivačné platové ohodnotenie
  • Zaujímavé projekty pre klientov z rôznych oblastí priemyslu
  • Vzdelávanie v odbore a v soft skills
  • Auto, notebook, mobil
  • Pružná pracovná doba

Predpokladaný termín nástupu

ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je spoločnosť poskytujúca konzultačné služby v rôznych oblastiach priemyslu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798

Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:

[email protected]

V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2621463  Dátum zverejnenia: 19.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.