.NET Developer s aktívnou nemčinou

Miesto práce

Rakúsko

plný úväzok

Náplň práce

Hľadáme nového člena tímu pre firmu v oblasti IT poradenstva na projekt vo Viedni. Máte možnosť podieľať sa na projekte pre rakúsku firmu v oblasti cateringu. Ide o minimálne ročný projekt. Klient očakáva 3 dni práce on-site vo Viedni a možnosť výberu 2 dni home-office alebo 2 dni prácu na Bratislavskej pobočke. Motiváciou Vám môže byť nadštandardné platové ohodnotenie na slovenské pomery.

Požadujeme

  • MS SQL
  • ASP.NET
  • JavaScript
  • Visual Basic
  • nemčina na aktívnej úrovni

Ponúkame

  • Možnosť 2 dni home-office
  • Nadštandardné platové ohodnotenie
  • Jazykové kurzy
  • Teambuildingy

Predpokladaný termín nástupu

2016-06-20

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Naším klientom je popredná firma v oblasti IT poradenstva na Slovensku.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Hugo Kán
+421903602521

Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:
href="mailto:[email protected]" target="_blank">[email protected]
V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2617057  Dátum zverejnenia: 21.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 0,00 EUR/m