Recepčná (aktívny AJ) - dlhodobá brigáda pre študentov

Head office významnej elektrotechnickej spoločnosti hľadá pre svoju recepciu šikového plynule anglicky hovoriaceho študenta/študentku s výbornými komunikačnými zručnosťami a so skúsenosťou na obdobnej pozícii.

Miesto práce

Bratislavský kraj, Bratislava

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce

  • koordinácia plynulého chodu recepcie,
  • vybavovanie telefonátov,
  • prijímanie a uvítanie návštev,
  • poskytovanie základných informácií,
  • starostlivosť o firemnú korešpondenciu, evidenciu došlej a odoslanej pošty,
  • administratívna podpora jednotlivých oddelení, archivácia dokumentov,
  • starostlivosť o chod kancelárií, objednávanie kancelárskych potrieb;

Požadujeme

  • nutnosťou je status študenta vysokej školy,
  • veľkou výhodou sú skúsenosti na obdobnej pozícii,
  • flexibilita, ochota pracovať 20 hodín/týždeň,
  • vynikajúce komunikačné zručnosti,
  • aktívna úroveň anglického jazyka (každodenná písomná a ústna komunikácia),
  • reprezentatívne vystupovanie,
  • zodpovednosť a organizovanosť;

Ponúkame

  • príjemné a moderné pracovné prostredie,
  • priateľský kolektív,
  • pracovná skúsenosť v nadnárodnej spoločnosti;

Predpokladaný termín nástupu

2016-06-17

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je svetový líder v oblasti techniky, informačných technológií a telekomunikácií.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mrg. Lenka Tóthová
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2613618  Dátum zverejnenia: 23.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.