Šička (ubytovanie zdarma)

Miesto práce

okres Lučenec

plný úväzok

Náplň práce

  • Šitie poťahov na hlavové opierky do automobilov na priemyselných šijacích strojoch,
  • vykonávať prácu podľa pracovného postupu.

Požadujeme

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity,
  • skúsenosti s priemyselným šitím je podmienkou,
  • ochotu pracovať v 2-zmennej prevádzke,
  • presnosť,
  • spoľahlivosť,
  • systematickosť,
  • chuť pracovať.

Ponúkame

  • Zaujímavé finančné ohodnotenie,
  • príplatky za prácu nadčas, za prácu cez víkend,
  • stravné lístky,
  • možnosť ubytovania ZDARMA.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Ďakujeme všetkým, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebieha v Lučenci formou osobného pohovoru a praktickej skúšky.
Ing. Barbora Lehoťáková, 0902 942 430
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2604394  Dátum zverejnenia: 11.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 0,00 EUR/m