Operátor výroby Námestovo

Miesto práce

okres Námestovo

plný úväzok

Náplň práce

práca vo výrobe na hlavný pracovný pomer v Námestove,
práca v stoji v 3 a 4-zmennej prevádzke,
manuálne a kontrolné práce pri výrobe tachometrov, podľa požiadaviek pracovného miesta
zodpovedať za plnenie výkonovej normy a kvalitu odvedenej práce v zmysle stanovených štandardov a postupov,mzda 3,02 EUR/hod. brutto, (noc 0,85 EUR/hod., popoludnie 0,13 EUR/hod.),dochádzkový bonus max. 0,20 EUR/hod.,výkonnostný bonus - max. 0,25 EUR/hod.

Požadujeme

manuálna zručnosť - podmienkou,
schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho,
dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci),ochota pracovať na zmeny,
spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať.

Ponúkame

výkonnostný bonus
stravovanie v závodnej jedálni

Predpokladaný termín nástupu

09.01.2017

Informácie pre uchádzača

pohovory prebiehajú priebežne,
svoje CV zasielajte na nižšie uvedený email, záujemcov budeme kontaktovať

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

významný výrobca automobilových komponentov

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
KONTAKT:
Trenkwalder, a.s., Mariánske námestie 11, 010 01 Žilina
Kontakt (e-mail): [email protected]
Kontakt (telefón): 0902 937 815(Pondelok - Piatok, od 09,00 do 16,00 hod.)​
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2599632  Dátum zverejnenia: 28.12.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,02 EUR/h + príplatky