Samostatný účtovník / účtovníčka

Slovenská spoločnosť obsadzuje pozíciu samostatného účtovníka / účtovníčky s ekonomickým vzdelaním, s minimálne ročnou praxou v oblasti komplexného účtovníctva.

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • komplexné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva,
  • účtovanie rôznych druhov dokladov (dodávateľské a odberateľské faktúry, bankové výpisy, pokladničné doklady, interné doklady, odpisovanie majetku ai.)
  • spracovávanie mesačnej, kvartálnej a ročnej účtovnej závierky,
  • pripravovanie ekonomických podkladov, finančných a štatistických reportov a analýz,
  • vypracovávanie daňových priznaní a štatistických výkazov,
  • príprava podkladov pre potreby auditu,
  • poskytovanie daňového poradenstva,
  • realizácia mzdového účtovníctva,
  • vypracovávanie daňových priznaní a kontrolných výkazov,
  • vedenie účtovnej evidencie za spoločnosť ako celok aj za jednotlivé stredická,
  • poskytovanie informácií pre vlastníkov, veriteľov, banky a štátne orgány,
  • komunikácia s úradmi;

Požadujeme

  • nutnosťou je vzdelanie ekonomického zamerania (stredoškolské alebo vysokoškolské),
  • predchádzajúca prax minimálne rok v oblasti komplexného účtovníctva nutnosťou,
  • výborná znalosť podvojného účtovníctva,
  • výborná znalosť daňovej a účtovnej legislatívy, fakturácie a pokladne,
  • znalosť MS Word, Excel, Outlook na pokročilej úrovni,
  • dôslednosť, precíznosť, flexibilita,
  • analytické a procesné myslenie,
  • samostatnosť, zodpovednosť a proaktívny prístup,
  • schopnosť pracovať v tíme
  • chuť zdokonalovať sa;

Ponúkame

  • motivujúce platové ohodnotenie,
  • práca v mladom, dynamickom kolektíve,
  • flexibilný pracovný čas,
  • pravidelná účasť na školeniach,
  • možnosť zvýšenia svojej kvalitikácie a odbornosti;

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je spoločnosť poskytujúca služby v oblasti účtovného, daňového a auditového poradenstva pre rozličných externých klientov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mrg. Lenka Tóthová
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2597228  Dátum zverejnenia: 7.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.