Manipulant VZV / skladník - Harmanec

Miesto práce

okres Banská Bystrica

plný úväzok

Náplň práce

  • miesto výkonu práce - Harmanec,
  • manipulácia s VZV pri uskladňovaní tovaru v sklade, nakládka a vykládka materiálu,
  • fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov,
  • spolupráca na inventúrach,
  • práca vhodná pre mužov,
  • práca v neptretržitej prevádzke.

Požadujeme

  • minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity,
  • prax vo vedení VZV,
  • platný preukaz VZV výhodou,
  • manuálna zručnosť,
  • dobrý zdravotný stav,
  • ochota pracovať v nepretržitej oprevádzke,
  • spoľahlivosť,
  • zodpovednosť
  • chuť pracovať.

Ponúkame

  • práca na hlavný pracovný pomer v internom stave u klienta,
  • zaujímavé mzdové ohodnotenie,
  • prijemné pracovné prostredie,
  • možnosť vzdelávania.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť je súčasťou skupiny výrobných a obchodných spoločností, ktorých predmetom činnosti je výroba a distribúcia hygienických papierových produktov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Ing. Martina Belová
Job Specialist
Trenkwalder, a.s. · Námestie Štefana Moyzesa 17 · 97401 Banská Bystrica
  • M: +421 902 942 475
href="mailto:[email protected]" target="_blank">[email protected] · www.trenkwalder.com/sk
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2595121  Dátum zverejnenia: 6.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.