Operations Director - retail

Sieť predajní známej a vyhľadávanej značky vytvára priestor pre realizáciu dynamickému, analyticky a koncepčne zdatnému prevádzkovému riaditeľovi, ktorý má 3-ročnú skúsenosť na riadiacej pozícii v oblasti retailu a skúsenosť s projektovým riadením.

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • tvorba obchodných a finančných plánov,
  • zodpovednosť za prevádzkový výsledok predajní,
  • vedenie regionálnych manažérov,
  • jednania s obchodnými partnermi,
  • dohľad nad prevádzkou predajní,
  • riadenie prebiehajúcich projektov, návrh a realizácia nových projektov,
  • vytváranie, predkladanie na schválenie a nasadzovanie pracovných postupov,
  • nastavovanie motivácie a hodnotenia zamestnancov,
  • koordinácia marketingových kampaní,
  • kontrolovanie stavu a uloženia zásob na predajniach,
  • kontrola dodržiavania prevádzkových postupov,
  • školenie personálu predajní a regionálnych manažérov,
  • komunikácia s ostatnými oddeleniami,
  • sledovanie konkurenčného prostredia,
  • administratíva a reporting vedeniu spoločnosti,
  • organizovanie a realizácia inventúr,

Požadujeme

  • minimálne 3 ročná skúsenosť na riadiacej pozícii v oblasti retailu nutnosťou,
  • nutnosťou skúsenosť a vytváraním finančných plánov a analýzou dát,
  • dlhodobé skúsenosti s projektovým manažmentom,
  • vynikajúce analytické a koncepčné myslenie,
  • vynikajúce komunikačné a riadiace zručnosti,
  • negociačné zručnosti,
  • znalosť procesov prebiehajúcich na predajniach,
  • ochota pravidelne a často cestovať po celkom Slovensku,
  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa,
  • anglický jazyk aktívne,
  • MS Excel - aktívna úroveň (schopnosť vytvárať kontingenčné tabuľky),
  • MS Office - užívateľská úroveň
  • vodičský preukaz sk. B;

Ponúkame

  • práca v rastúcej a prosperujúcej spoločnosti,
  • zaujímavé pracovné ohodnotenie,
  • auto, mobil na súkromné účely, notebook;

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je líder na slovenskom knižnom trhu, ktorý prináša svojim zákazníkom knihy rôznych žánrov pre všetky vekové kategórie, organizuje literárne besedy, autogramiády a prezentácie domácich i zahraničných osobností literárneho života.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mrg. Lenka Tóthová
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2584123  Dátum zverejnenia: 30.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.