Pracovník montáže elektroskríň

Miesto práce

okres Martin

plný úväzok

Náplň práce

vizuálna kontrola elektroskríň, mechanické opracovanie elektroskríň, osadenie sučiastok v elektroskriniach, kontrola kvality predpripravených dielov a súčiastok a iné pomocné činnosti súvisiace s montážou elektroskríň.

Požadujeme

minimálne stredoškolské vzdelanie eletrotechnického zamerania - výhodou, eletrotechnická vyhláška § 21 - výhodou, skúsenosti s prácou v eletrotechnickom priemysle - výhodou, schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho, ochota pracovať na zmeny, spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, práca vhodná aj pre absolventov eletrotechnickej strednej školy

Ponúkame

bezplatná doprava do a z práce

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2581670  Dátum zverejnenia: 27.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 540 - 540 EUR/mesiac, 540,00 EUR/m