Java developer junior s aktívnou angličtinou (finančný sektor)

Miesto práce

Slovensko

plný úväzok

Náplň práce

Moderné technológie udávajú smer, ktorými sa v dnešnom svete banky uberajú a tiež čo od nich zákazníci očakávajú. Zlepšite svoje znalosti a schopnosti v najinovatívnejšej firme v oblasti finančných služieb. Ponúkame vám šancu pripojiť sa k najrýchlejšie rastúcej poradenskej firme s vysokým predpokladom kariérneho rastu v oblasti softvérového inžinierstva. Digitálna agenda je v popredí záujmov našich klientov. Staňte sa súčasťou vzrušujúcich komplexných projektov, ktoré formujú budúcnosť on-line finančných služieb. Hľadáme mladé talenty so skúsenosťami v programovaní so zameraním na mobilné a webové aplikácie.
Zodpovednosti:
  • Navrhovanie efektívneho dizajnu
  • Práca s Java Enterprise
  • Konfigurácia a údržba systému
  • Analýza problémov
  • Prípravy testov

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdelanie: IT zameranie
  • Anglický jazyk aktívne
  • Základné skúsenosti s Java EE
  • Skúsenosti so Spring, Hibernate a ďalšími frameworkami veľkou výhodou
  • Schopnosť štruktúrovane riešiť komplexné problémy
  • Schopnosť rýchlo pochopiť požiadavky trhu

Ponúkame

  • Práca v multikultúrnom prostredí
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Osobný rozvoj (interné kurzy, možnosť spraviť si certifikáty)
  • Atraktívne platové ohodnotenie
  • Profesionálne pracovné prostredie(smartphone aj na osobné potreby, 10gb dátových služieb mesačne, laptop...)
  • Atraktívny balík benefitov(stravné lístky, darčekové poukážky, zdravotná starostlivosť...)

Predpokladaný termín nástupu

2016-05-18

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Naším klientom je nadnárodná firma venujúca sa výhradne finančným službám. Jej klientami sú pobočky hlavných finančných centier v Severnej Amerike, Európe, Ázii a Afrike.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Hugo Kán
+421903602521

Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:
[email protected]
V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2571383  Dátum zverejnenia: 20.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.