Java vývojár v telekomunikačnom sektore

Miesto práce

Slovensko

plný úväzok

Náplň práce

Hľadáte príležitosť budovať svoju kariéru v IT a mať šancu zlepšovať svoje odborné znalosti a rozvíjať svoje skúsenosti? Potom hľadáme práve vás. Jedna z popredných firiem v IT na Slovensku hľadá nového člena tímu. Nezmeškajte príležitosť pracovať na unikátnych projektoch a možnosť pracovať s najmodernejšími technológiami.
Náplň práce:
  • Vývoj SW pre telekomunikačné spoločnosti
  • Vývoj back-end riešení na platforme Java
  • Implementácia aplikačných funkcii, ich testovanie a ich nasadenie do produkcie
  • Komunikácia a spolupráca s členmi tímu pri riešení problémov

Požadujeme

  • Prax vo vývoji back-end riešení
  • Skúsenosti s JEE6
  • Skúsenosti so Spring, Hibernate výhodou
  • VŠ vzdelanie v obore informatiky
  • Angličtina aktívne

Ponúkame

  • Práca na atraktívnych projektoch
  • Priestor na kariérny rast
  • Systém odborného vzdelávania
  • Výnimočné pracovné prostredie s najkvalitnejšími tímom v obore
  • Benefitný systém

Predpokladaný termín nástupu

2016-05-20

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Naším klientom je popredná firma v IT pôsobiaca v ďalších 9 krajinách Európy mimo Slovenska. Medzi jej klientov patria významné spoločnosti v obore bankovníctva, poisťovníctva, telekomunikácii a ďalších.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Hugo Kán
+421903602521

Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:
[email protected]
V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2571382  Dátum zverejnenia: 20.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.