Project / Launch Manager - Automotive (NJ aktívne)

Miesto práce

okres Trnava

plný úväzok

Náplň práce

  • vytvorenie a realizovanie konceptu plánovania projektu,
  • organizovanie a sledovanie vytvoreného projektovného plánu,
  • sledovanie, dodržiavanie a presadzovanie predpisov stanovených pre projekt,
  • sledovanie termínov, nákladov, kvality,
  • definovanie spolupráce v tíme zostavenom pre daný projekt,
  • riadenie spolupracovníkov v rámci projektu po odbornej stránke, zmenový manažment,
  • riadenie definovaných procesov, ich vytváranie, zlepšovanie a implementácia,
  • návrh a definovanie zariadení, materiálových vlastností, skúšobných kritérií,
  • kontrola plnenia plánov, včasné rozpoznanie a protiopatrenia,
  • manažment rizík a zmien,
  • podpora lean manažmentu v spoločnosti a na oddelení projektov,
  • administratíva a reporting;
Svoje životopisy môžete zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "MÁM ZÁUJEM" alebo prostredníctvom e-mailu na adrese [email protected]. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požadujeme

  • nutnosťou sú min. 2-ročné skúsenosti v oblasti projektového riadenia v automotive sektore,
  • aktívna znalosť nemeckého jazyka,
  • min. stredoškolské vzdelanie,
  • znalosť MS Office, SAP, MS Project, 3D SW,
  • zodpovednosť, diskrétnosť, flexibilita, empatia, krealitvita,
  • komunikačné, prezentačné a organizačné zručnosti,
  • analytické a logické zmýšľanie,
  • orientácia na detail a výsledok,
  • vodičský preukaz sk. B,

Ponúkame

  • nadštandardné platové ohodnotenie,
  • práca v medzinárodnom prostredí,
  • možnosť osobnostného a kariérneho rastu,

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je významná automotive spoločnosť zameraná na vývoj, produkciu a distribúciu interierových súčastí komponentov pre automobilový priemysel.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mrg. Lenka Tóthová
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2567296  Dátum zverejnenia: 18.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.