Mzdová účtovníčka / Mzdový účtovník, Banská Bystrica

Miesto práce

okres Banská Bystrica

plný úväzok

Náplň práce

  • spracovanie podkladov pre mzdy externých zamestnancov pracujúcich u klientov v rámci celej SR
  • spracovanie miezd v mzdovom programe Softip (mzdy zamestnancov pracujúcich na TPP aj brigádnikov)
  • agenda sociálnej poisťovne, zdravotných poisťovní - prihlášky, odhlášky, zmeny, výkazy
  • agenda exekúcií
  • príprava reportov
  • kontrola údajov zamestnancov ovplyvňujúcich výpočet mzdy
  • iné činnosti súvisiace s oblasťou miezd a personalistiky

Požadujeme

  • aktívna znalosť mzdovej problematiky
  • znalosť práce v mzdovom programe Softip výhodou
  • znalosť legislatívy

Ponúkame

  • práca na hlavný pracovný pomer priamo v internom stave Trenkwadler, a.s.
  • zázemie stabilnej spoločnosti
  • mladý a dinamický kolektív
  • časť pracovnej doby daná flexibilne
  • možnost naučiť sa veľa nového (mzdy pre rôznych klientov s rôznymi odmeňovacími predpismi..)
  • mimopeňažné benefity
  • príjemná pracovná atmosféra

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade Vášho záujmu nám zašlite životopis na [email protected]. Vybrané kandidátky / kandidáti budú pozývené / pozývaní na osobný pohovor.
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2554561  Dátum zverejnenia: 10.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.