Procesný inžinier - Automotive - Myjava

Ak máte aspoň 2 ročnú skúsenosť v oblasti Procesného inžinieringu/ technológií v automotive a hľadáte novú pozíciu, kde čo najefektívnejšie využiť svoje doterajšie skúsenosti a napredovať vo svojej oblasti, tento inzerát je určený práve Vám.

Miesto práce

okres Myjava

plný úväzok

Náplň práce

  • Zavádzanie nových výrobných procesov, uvoľňovanie produktov do výroby
  • Implementovanie nových projektov v spolupráci s projektovým tímom
  • Optimalizovanie výrobných procesov a potrebných zdrojov
  • Koordinovanie prijímaných inžinierskych zmien vo výrobe
  • Zaznamenávanie technickej dokumentácie pre existujúce aj nové projekty
  • Plánovanie a vedenie školení pre zamestnancov a spolupracovníkov

Požadujeme

  • SŠ resp. VŠ vzdelanie technické - zameranie na mechaniku al. elektroniku výhodou
  • min. 3 roky skúseností v oblasti technológie, resp. procesného inžinieringu v automotive
  • aktívna znalosť NJ alebo AJ v plynulej komunikácii (nadriadený v zahraničí)
  • Znalosť práce s MS Office
  • Odborné znalosti v oblasti elektroniky, mechaniky a pneumatiky
  • Skúsenosti v oblasti riadenia dokumentácie, PFMEA, controlplan, flowchart, časové snímkovanie REFA

Ponúkame

  • Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • Možnosť vzdelávania, kariérneho rastu a osobnostného rozvoja
  • Štandardné firemné benefity

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca ako svetový líder v oblasti riešení, dizajnu a výroby komponentov pre automobilový priemysel.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:
Mgr. Lucia Milanová
+421 902 922 838
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2550654  Dátum zverejnenia: 6.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.