Inžinier kvality na oddelení vstrekolisov

Miesto práce

okres Myjava

plný úväzok

Náplň práce

  • Riadenie agendy oddelenia Kvality na Vstrekolisoch
  • Vedenie tímu procesnej kvality - Vstrekolisy
  • Zodpovednosť za schvaľovací proces pre nové stroje a formy
  • Riešenie interných / zákazníckych auditov

Požadujeme

  • Ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie zamerané na materiálové inžinierstvo alebo príbuzný smer
  • Prax na podobnej pozíci minimálne 3 roky
  • Skúsenosti so zákazníckymi auditmi
  • Skúsenosti a znalosti z oblasti APQP, vzorkovania, systémových, procesných, výrobkových auditov
  • Skúsenosti a znalosti s 8D Reportingom
  • Skúsenosti a znalosti SPC
  • Znalosti nástrojov kvality
  • Dobré aplikačné znalosti z MS-Office, Excel, PP, Word, Outlook, Axapta
  • Technické vedomosti
  • Analytické, nezávislé a autonómne myslenie a spôsob práce
  • Spoľahlivosť, schopnosť tímovej práce a flexibilita

Ponúkame

  • Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • Možnosť vzdelávania, kariérneho rastu a osobnostného rozvoja
  • Štandardné firemné benefity

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca ako svetový líder v oblasti riešení, dizajnu a výroby plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Bc. Zdenek Súkup
+421 902 942 476
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2540930  Dátum zverejnenia: 30.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.