Pracovník vo výrobe- výroba trvanlivého pečiva -ubytovanie zdarma

pracovník v potravinárskej výrobe, obsluha strojov a pomocné prace pri výrobe kúpeľných oblátok

Miesto práce

Marianske Lázne, Česko

plný úväzok

Náplň práce

výroba oblátok,
práca s cestom, balenie , pečenie , plnenie kúpelných oblátok
2,3 zmenná prevádzka

Požadujeme

zručnosť, chuť pracovať, dobrý zdravotný stav, preukaz pre prácu v potravinárstve
práca vhodná pre ženy

Ponúkame

pracovná zmluva s odvodmi do zdravotnej a sociálnej poisťovne
UBYTOVANIE ZDARMA
PRÍSPEVOK NA DOPRAVU
BONUSOVÝ PRÍSPEVOK 2 500,- kč počas prvých 4.mesiacov
PRÍPLATKY za poobednú a nočnú zmenu, sviatok
PRÉMIE/dochádzka, výkon/
BONUS ZA DOPORUČENIE ZNÁMEHO
výhodné stravovanie v závode

Predpokladaný termín nástupu

01.05.2016

Informácie pre uchádzača

nástup priebežne podľa dohody

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

významný výrobca obľúbených kupeľných oblátok

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
CV posielajte na [email protected], informácie aj na uvedenom tel. kontakte/ počas pracovných dní od 9:00 do 16:00/
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2529347  Dátum zverejnenia: 22.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16 300,-kč do 18 200,-kč