Recepčná / office asistentka pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti beauty

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

Pre slovenskú centrálu luxusnej kozmetickej značky hľadáme milú, dynamickú, dobre organizovanú a reprezentatívnu osobnosť s mierne pokročilou úrovňou anglického jazyka, ktorá zabezpečí plynulý chod recepcie, dobré fungovanie kancelárie a support pre oddelenie zákazníckeho servisu.

  • príjem a prepájanie telefonátov, uvítanie návštev,
  • príjem, evidencia a distribúcia prichádzajúcej a odchádzajúcej korešpondencie,
  • zabezpečovanie kancelárskych potrieb, objednávky, komunikácia s dodávateľmi,
  • evidencia, zakladanie a triedenie informácií, dokumentov, prehľadov, výstupov zo systému,
  • príprava podkladov pre účtovníctvo, spracovávanie úhrad v internom fakturačnom systéme
  • podpora zákazníckeho servisu prostredníctvom registrácie údajov,
  • príjem telefonických objednávok, zodpovedanie otázok a riešenie nejasností odberateľov,
  • vytváranie základných prehľadov aktivít pre zákaznícky servis,
  • zodpovednosť za výdaj objednávok a platbu kreditnými kartami;

Svoje životopisy môžte zaslať prostedníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu na adresu [email protected] . V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu:,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požadujeme

- minimálne ročná prax na recepcii alebo zákazníckom oddelení,
- výhodou je skúsenosť na pozícii office assistant,
- minimálne úplné stredoškolské vzdelanie ideálne vysokoškolské vzdelanie,
- ekonomické vzdelanie výhodou,
- minimálne mierne pokročilá úroveň angličtiny (telefonická, osobná komunikácia),
- dobrá znalosť MS Office - Excel, internet,
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti,
- dobré administratívne a organizačné schopnosti,
- reprezentatívne a príjemné vystupovanie,
- zodpovednosť, precíznosť a dôslednosť,
- proklientský prístup,
- záujem o oblasť beauty;

Ponúkame

- primerané platové ohodnotenie,
- práca v centre mesta,
- príjemný, mladý a dynamický kolektív,
- príjemné pracovné prostredie,
- firemné benefity,

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je americká prestížna kozmetická značka, ktorá pôsobí na všetkých kontinentoch sveta.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mrg. Lenka Tóthová
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2529094  Dátum zverejnenia: 28.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.