Front end developer (Angular.js) Freelancer

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

živnosť

Náplň práce

  • podielanie sa na vývoji sw riešení pre zákazníka v bankovom sektore
  • vývoj nových aplikácií alebo častí aplikácií podľa zadanej špecifikácie
  • implementácia aplikačných funkcií, zmenových požiadaviek, testovanie
  • spolupráca s ostatnými členmi vývojového tímu

Požadujeme

  • Vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie IT zamerania
  • Anglický jazyk aktívna znalosť
  • Pokročilá znalosť technológií .NET, Javascript, Angular, CSS/less, HTML, WebAPI, IIS

Ponúkame

  • Práca na kontrakt (živnosť, s.r.o.)
  • Finančné ohodnotenie dohodou
  • Prepracovaný systém rozvoja znalostí zamestnancov

Predpokladaný termín nástupu

ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

  • Nadnárodná slovenská vývojárska spoločnosť, ktorá sa zameriava na projekty v bankovníctve, poisťovníctve, priemysle a tiež v publicu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798

Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:

[email protected]

V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2520120  Dátum zverejnenia: 18.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.