Skúšobný inžinier (automotive) České Budějovice

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko, Okres České Budějovice

plný úväzok

Náplň práce

Jedna z TOP medzinárodných výrobných a vývojových spoločností v oblasti automotive a priemyselnej techniky hľadá Skúšobných inžinierov pre rozličné oddelenia vo výrobe alebo vo vývoji so stredoškolským alebo vysokoškolským technickým, strojárenským alebo elektrotechnickým vzdelaním a praxou na obdobnej pozícii. Spoločnosť podporuje relokáciu úspešných kandidátov do Českých Budějovíc (support pri zaistení bývania, prispievanie na nájomné).

  • zodpovednosť za testovanie výrobkov v zmysle požiadaviek zákazníkov (renomovaní svetoví výrobcovia automobilov - VW, Audi, Porsche),
  • zavádzanie nových metód testovania,
  • medzinárodná spolupráca s vývojovým oddelením v Nemecku,
  • príprava a spoluúčasť na vykonávaní testov a vyhodnocovanie testov,
  • podpora skúšobných mechanikov pri vykonávaní testov,
  • analýza a dokumentácia výsledkov merania,
  • tvorba skúšobných plánov a skúšobných správ,
  • komunikácia s internými a s externými zákazníkmi, zákaznícka podpora,
  • aktuálne sa hľadajú skúšobní inžinieri pre oblasti vibrácií, testy s palivom, tlakových senzorov, senzorov nasávania vzduchu do motora;

Svoje životopisy môžete zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu na adresu [email protected] . V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu:,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požadujeme

- ideálne vysokoškolské vzdelanie, prípadne stredoškolské vzdelanie technického smeru - strojárenské, elektrotechnické alebo mechatronické
- nevyhnutná aktívna znalosť nemeckého jazyka alebo anglického jazyka (ústne aj písomne),
- základné znalosti z oblasti štatistiky,
- skúsenosti v oblasti merania a testovania,
- schopnosť pracovať na viacerých projektoch súčasne,
- komunikatívne schopnosti,
- schopnosť pracovať v tíme,
- spoľahlivosť, organizačné schopnosti, orientácia na cieľ, štrukturované myslenie;

Ponúkame

  • zaujímavá a rôznorodá práca v medzinárodnej spoločnosti,
  • práca v medzinárodnom tíme,
  • systém odborných školení, možnosť ďalšieho vzdelávania a rozširovania kvalifikácie,
  • motivačný program pre zamestnancov (5 týždňov dovolenky, 13. plat, výkonové a ďalšie bonusy),
  • podpora pri výbere nájomného bytu, príspevky na nájom,
  • iné výhody (penzijné poistenie, stravné lístky, ai.)

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je jeden z hlavných medzinárodných technologických koncernov, ktorý sa zameriava najmä na oblasť automotive, priemyselnej techniky, technického vybavenia budov a taktiež vyrobou spotrebného tovaru.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mrg. Lenka Tóthová
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2519031  Dátum zverejnenia: 15.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.