Kuka KRC4 Programátor Senior (Boeing USA) Freelancer

Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Žilina, okres Trnava, Košice

Druh pracovného pomeru

živnosť

Náplň práce

práca na kontraktoch v USA
off line a on-line programovanie robotov Kuka KRC4
práca v prostredí work visual, parametrizácia a kalibrácia robotov, oživenie robotov a uvedenie do prevádzky, optimalizícia procesu, tvorba dokumentácie, koordinácia s tímom programátorov robotov alebo prípadne riadenie tímu programátorov
Vážení kandidáti Vaše životopisy mi môžete posielať aj na môj email [email protected]

Požadujeme

vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie technického zamerania
anglický jazyk aktívne
prax v programovaní robotov Kuka KRC4 a s prostredím work visual aspoň 3 roky
ochota pracovať na faktúru a byť on site v USA počas trvania kontraktu
vodičský preukaz B

Ponúkame

  • zaujimavé platové ohodnotenie
  • práca pre prestížnu spoločnosť v USA
  • vzdelávanie a rast znalostí

Predpokladaný termín nástupu

ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Konštruktér lietadiel americká spoločnosť Boeing je globálnym lídrom na poli vývoja a výroby dopravných lietadiel.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2516928  Dátum zverejnenia: 14.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.