Inžinier kvality nakupovaných dielov pre automotive spoločnosť - České Budějovice

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

plný úväzok

Náplň práce

Jedna z TOP medzinárodných technologických a vývojových spoločností v oblasti automotive a priemyselnej techniky hľadá na oddelenie kvality pozíciu Referent / Referentka kvality nákupných dielov s vysokoškolským technickým vzdelaním a znalosťou metód a nástrojov kvality, hlavne 8D metodiky. Spoločnosť podporuje relokáciu úspešných kandidátov do Českých Budejovíc (support pri zaistení bývania, prispievanie na nájomné).

  • zodpovednosť za riešenie reklamácií nakupovaných dielov vo výrobe podľa 8D metodiky,
  • komunikácia s internými zákazníkmi, s dodávateľmi a ostatnými partnermi v rámci medzinárodnej organizácie nákupu,
  • spracovávanie 8D reportov vrátane ich hodnotenia a uzatvárania,
  • zodpovednosť za koordináciu činností v prípade riešenia problémov s nakupovanými dielmi,
  • vytváranie a udržiavanie plánov vstupnej kontroly nakupovaných dielov,
  • prezentácia riešených problémov a nápravných opatrení;

Svoje životopisy môžte zaslať prostedníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu na adresu [email protected] . V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu:,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požadujeme

  • nutnosťou je vysokoškolské technické vzdelanie, ideálne v oblasti strojárenstva,
  • minimálne ročná prax na oddelení kvality,
  • znalosť metód a nástrojov kvality, hlavne 8D metodiky,
  • aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka nutnosťou,
  • dobré komunikačné a prezentačné zručnosti, sebavedomé vystupovanie,
  • užívateľská znalosť MS Office,
  • vodičský preukaz sk. B (cestovanie v rámci ČR);

Ponúkame

  • zaujímavá a rôznorodá práca v medzinárodnej spoločnosti,
  • práca v medzinárodnom tíme,
  • systém odborných školení, možnosť ďalšieho vzdelávania a rozširovania kvalifikácie,
  • motivačný program pre zamestnancov (5 týždňov dovolenky, 13. plat, výkonové a ďalšie bonusy),
  • podpora pri výbere nájomného bytu, príspevky na nájom,
  • iné výhody (penzijné poistenie, dotované stravovanie, ai.)

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je jeden z hlavných medzinárodných technologických koncernov, ktorý sa zameriava najmä na oblasť automotive, priemyselnej techniky, technického vybavenia budov a taktiež vyrobou spotrebného tovaru.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mrg. Lenka Tóthová
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2514027  Dátum zverejnenia: 2.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.