Operátor výroby Námestovo

Miesto práce

okres Námestovo

plný úväzok

Náplň práce

PONÚKAME:
  • prácu vo výrobe na hlavný pracovný pomer v Námestove,
  • prácu v stoji v 3-zmennej prevádzke,
  • vykonávať manuálne a kontrolné práce pri výrobe tachometrov, podľa požiadaviek pracovného miesta,
  • zodpovedať za plnenie výkonovej normy a kvalitu odvedenej práce v zmysle stanovených štandardov a postupov,
  • mzda 3,02 EUR/hod. brutto, (noc 0,85 EUR/hod., popoludnie 0,13 EUR/hod.),
  • dochádzkový bonus max. 0,20 EUR/hod.,
  • výkonostný bonus po skúšobnej dobe - max. 0,25 EUR/hod.
  • stravovanie v podnikovej jedálni

Požadujeme

POŽADUJEME:
  • manuálna zručnosť - podmienkou,
  • skúsenosti s prácou v automobilovej výrobe alebo výrobnej linke - výhodou,
  • schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho,
  • dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci),
  • ochota pracovať na zmeny,
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
KONTAKT:
Trenkwalder, a.s., Mariánske námestie 11, 010 01 Žilina
Kontakt (e-mail): [email protected]
Kontakt (telefón): 0902 937 814(Pondelok - Piatok, od 09,00 do 16,00 hod.)​
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2510326  Dátum zverejnenia: 9.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 - 3 EUR/mesiac