Quality manager v automotive

Miesto práce

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • zabezpečenie dodržiavania systému manažmentu kvality, dodržiavanie politiky kvality,
  • vytváranie ročných cieľov kvality a následné sledovanie dodržiavania vytýčených cieľov kvality,
  • vytváranie a optimalizácia procesov manažmentu kvality, pracovných postupov a interných smerníc a dokladov,
  • prezentácia systému kvality spoločnosti počas zákazníckych auditov a následne odstránenie zistených nedostatkov v požadovanej kvalite a čase,
  • analýza a zisťovanie chybovosti výrobkov a výrobného procesu na dennej báze,
  • vyhodnocovanie efektívnosti a kvality výroby,
  • riadenie a udržiavanie systému kvality vo výrobe podľa ISO noriem,
  • komunikácia s externými partnermi a dodávateľmi,
  • posudzovanie kvality materiálov a surovín získavaných od externých dodávateľov a hodnotenie kvalitatívnej výkonnosti dodávateľov,
  • sledovanie proces výroby z pohľadu kvality výroby a dodržiavania noriem kvality
  • zodpovedať za dodržiavanie bezpečnostných predpisov,
  • koordinácia, motivovanie a hodnotenie spolupracovníkov na oddelení kvality (cca 12 zamestnancov);

Svoje životopisy môžte zaslať prostedníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu:,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požadujeme

  • veľkou výhodou sú skúsenosti na pozícii Manažéra kvality v automotive spoločnosti,
  • pokročilá znalosť nemeckého jazyka alebo anglického jazyka nutnosťou,
  • zmysel pre dôslednosť, zodpovednosť, samostatnosť, diskrétnosť a flexibilitu,
  • dobré komunikačné, prezentačné, negociačné a organizačné zručnosti
  • znalosť ISO noriem,
  • orientácia na výsledky, analytické a logické myslenie,
  • riadiace schopnosti a skúsenosť s vedením tímu;

Ponúkame

  • zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti,
  • motivujúce platové ohodnotenie a štandardné firemné benefity,
  • možnosť osobnostného a profesijného rastu;

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilový priemysel na Slovensku.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mrg. Lenka Tóthová
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2508474  Dátum zverejnenia: 8.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.