Java Developer s aktívnou angličtinou - aj ako freelancer

Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, okres Prešov, Košice

plný úväzok

Náplň práce

Dĺžka projektu: 9 mesiacov s možnosťou predĺženia
Štandardný pracovný čas, home-office dohodou
Spolupráca možná aj na IČO (s.r.o., živnosť)
  • Analýza, design a vývoj SW na platforme Java,
  • Implementácia nových a udržiavanie už existujúcich riešení,
  • Troubleshooting a bug fixing,
  • Komunikácia a spolupráca na riešeniach v rámci tímu developerov.

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdelanie, informačné technológie,
  • Aktívna znalosť anglického jazyka,
  • Java na pokročilej úrovni,
  • Skúsenosť so Spring, Hibernate, JSF, JSP
  • Znalosť relation databases (SQL, MySQL, PostgreSQL...),
  • Tomcat, Git
  • Analytické myslenie
  • Ochota učiť sa nové veci
  • Team player

Ponúkame

  • Príležitosť podieľať sa na zaujímavých projektoch,
  • Individuálny a kariérny rozvoj,
  • Možnosť aktívne využívať anglický jazyk,
  • Práca v tíme skúsených developerov a príjemné pracovné prostredie.

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy v anglickom jazyku môžete zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "MÁM ZÁUJEM" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je renomovaná spoločnosť v oblasti vývoja softvéru.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mgr. Nina Kuľhová
+421 903 602 521
[email protected]

Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2430870  Dátum zverejnenia: 13.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.