Manažér kvality

Miesto práce

okres Trnava

plný úväzok

Náplň práce

  • Zodpovednosť za chod a výsledky oddelenia kvality
  • Účasť na tvorbe firemnej kultúry, prostredia a vzťahov so zamestnancami
  • Zodpovednosť za optimalizáciu a efektivitu procesov na oddelení kvality
  • Zodpovednosť za dodržiavanie rozpočtu
  • Vedenie tímu podriadených, koodrinácia pracovných úloh, sledovanie dochádzky a výkonu, ich motivácia a analyzovanie vzdelávacích potrieb
  • Kooperácia a komunikácia s ostatnými oddeleniami v rámci zvyšovania kvality produkcie
  • Vedenie dokumentácie a pravidelný reporting manažmentu spoločnosti
  • Reprezentácia spoločnosti na zákazníckych a ISO auditoch
  • Neustále zvyšovanie kvality produkcie, podpora pri implementácii Lean kultúry, zodpovednosť za procesy systému manažérstva kvality
  • Komunikácia so zákazníkmi a dodávatelmi, riešenie reklamácií a implementácia špecifických požiadaviek zákazníka do výrobného procesu
  • Zodpovednosť za promptnú reakciu na kvalitatívne problémy v rámci výrobného procesu
  • Zabezpečenie CCC požiadaviek, implementácia požiadaviek dokumentu CNCA-C11-09
  • Zabezpečenie zhody medzi štandardom a kvalitou výrobku
  • Zabezpečenie používania certifikácie CCC
  • Prevzatie zodpovednosti za riadenie zmein
  • Schválenie COP pre certifikačný orán a ich implementáciu

Požadujeme

  • Skúsenosti na pozícii Manažéra kvality vo výrobnej spoločnosti minimálne 3 roky
  • Pokročilá znalosť nemeckého jazyka, anglický jazyk je výhodou
  • Zmysel pre zodpovednosť, samostatnosť, diskrétnosť a flexibilitu
  • Dobré komunikačné, prezentačné a organizačné zručnosti
  • Znalosť ISO TS 16949
  • Orientácia na výsledky, analytické a logické myslenie

Ponúkame

  • Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Motivujúce platové ohodnotenie
  • možnosť osobného a kariérneho rozvoja
  • Štandardné firemné benefity

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, vrýrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Bc. Zdenek Súkup
+421 902 942 476
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2421704  Dátum zverejnenia: 3.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.