Senior Business Analytik

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Analýza požiadaviek zákazníka - väčšinou štátnych organizácií a následný návrh softwarového riešenia
  • Reengineering firemných procesov
  • Tvorba projektovej dokumentácie
  • Testovanie software
  • Školenie koncových používateľov
  • Vedenie analytikov juniorov

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Anglický jazyk pasívna znalosť
  • Znalosť UML na pokročilej úrovni nutná
  • Prax v oblasti business analýzy, spracovania návrhu efektívnych riešení, komunikácia so zákazníkom a s IT development tímom počas celého cyklu vývoja a implementácie
  • Skúsenosť s projektami v štátnom sektore veľkou výhodou

Ponúkame

  • Adekvátne finančné ohodnotenie
  • Bonusový systém
  • Rozne firemné benefity

Predpokladaný termín nástupu

ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Etablovaná Slovenská vývojárska spoločnosť zameraná na projekty v korporátnej sfére, ale hlavne na dlhodobé projekty vo verejnom sektore.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2421473  Dátum zverejnenia: 3.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.