Servisný technik

Miesto práce

okres Nitra

plný úväzok

Náplň práce

  • Zodpovednosť za servis manipulačnej a skladovej techniky v pridelenom regióne
  • Servis zariadení s elektromotormi aj spaľovacími motormi
  • Komunikácia so servisným disponentom
  • Komunikácia so zákazníkmi
  • Administratívne úkony spojené s vykonávanou prácou
  • Zaznamenávanie údajov o servisných opravách do interného systému
  • Starostlivosť o vlastnú pojazdnú servisnú stanicu
  • Objednávanie náhraných dielov

Požadujeme

  • Ukončené stredoškolské vzdelanie so zameraním na elektrotechniku
  • § 21 podľa Vyhlášky 508
  • Skúsenosti na podobnej pozícii sú veľkou výhodou
  • Aspoň minimálne znalosti o fungovaní spaľovacích motorov
  • Pokojná povaha, zodpovedný prístup, trestná bezúhonnosť, spoľahlivosť, samostatnosť

Ponúkame

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosťi
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • Služobný telefón, auto, laptop
  • Dni voľna nad rámec
  • Stravné lístky

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Naším klientom je spoločnosť, ktorá patrí medzi popredných výrobcov a dodávateľov manipulačnej a skladovej techniky pre slovenský i zahraničný trh a už desaťročia poskytuje pre svojich klientov riešenia v oblasti skladovacích a logistických systémov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Bc. Zdenek Súkup
+421 902 942 476
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2418355  Dátum zverejnenia: 1.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.