Výrobný riaditeľ liehovaru (Prešovský Kraj)

Miesto práce

Prešovský kraj

plný úväzok

Náplň práce

Na tejto pozícií sa od výrobného riaditeľa očakáva napĺňanie týchto zodpovedností a cieľov:
  • Zodpovednosť za plynulý chod výroby liehu a alkoholických nápojov
  • Zodpovednosť za dodržanie výrobných postupov a kvality
  • V rámci týchto úloh a cieľov výrobný riaditeľ vykonáva aj tieto činnosti:
    • Sledovanie výroby a výrobných postupov
    • Plánovanie a schvaľovanie investícií spolu s nadriadenými
    • Riešenie problémových situácií vo výrobe
    • Rozvoj podriadených zamestnancov a ich motivovanie
    • Zvyšovanie kvality a znižovanie nákladov

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdelanie so zameraním na potravinárstvo
  • Anglický jazyk aktívne
  • Prax v riadení potravinárskej výroby ako napr. výroba piva, liehu alebo iných nápojov
  • Prax v riadení podriadených zamestnancov nutná
  • Odolnosť, osobnostné predpoklady pre vedenie výroby

Ponúkame

  • Adekvátne platové ohodnotenie
  • Bonusový systém naviazaný na ekonomické výsledky spoločnosti
  • Ubytovanie

Predpokladaný termín nástupu

dohodou

Informácie pre uchádzača

Vážení kandidáti Vaše životopisy prosím zasielajte cez tlačidlo "mám záujem" v spodnej časti inzerátu kliknutím na ktoré sa dostanete na našu stránku do prihlasovacieho formulára. Tam stačí vyplniť 5 polí označených hviezdičkou a pripojiť Váš životopis. Takto budete už u nás registrovaní natrvalo čo nám pomôže osloviť Vás aj v prípade iných zaujímavých ponúk. Alebo mi pošlite svoj životopis na môj email.
V prípade nejasností ma prosím neváhajte kontaktovať. Ďakujem.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Slovenská spoločnosť zaoberajúca sa primárne výrobou, distribúciou a predajom liehu a liehových nápojov s použitím rôznych predajných kanálov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2415782  Dátum zverejnenia: 19.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.