Obchodný zástupca pre medzinárodnú dopravu

Miesto práce

Bratislavský kraj, okres Senec

plný úväzok

Náplň práce

  • Výkon akvizičnej obchodnej činnosti s potenciálnymi zákazníkmi s orientáciou na zahraničný trh
  • Zodpovednosť za plnenie mesačných plánov
  • Zodpovednosť za starostlivosť o zverených zákazníkov
  • Príprava cenových ponúk a negociácia podmienok spolupráce s potenciálnymi a existujúcimi zákazníkmi
  • Výkon obchodnej činnosti v súlade s potrebami príslušných prevádzok
  • Zabezpečenie a výkon administratívnych úloh súvisiacich s výkonom práce

Požadujeme

  • Minimálne stredoškolské odborné vzdelanie s maturitou, zamerané na prepravu, alebo obchod.
  • Prax na pozícii obchodníka minimálne 2 roky
  • Prax v dopravnej oblasti - výhodou
  • Výborné komunikačné schopnosti, obchodné a predajné zručnosti
  • Aktívne ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka - výhodou
  • Orientácia na výsledky a zákazníka
  • Flexibilita, samostatnosť a svedomitosť
  • Trestná bezúhonnosť
  • Vodičský preukaz B

Ponúkame

  • Zázemie silnej, prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti patriacej k lídrom na slovenskom trhu
  • Možnosť sebarealizácie v zaujímavej a zodpovednej práci
  • Motivačné platové ohodnotenie
  • Vzdelávací firemný program
  • Služobné auto aj na súkromné použitie
  • Notebook s dátovým pripojením, mobilný telefón

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je spoločnosť, ktorá je súčasťou celosvetovej logistickej skupiny a má dlhodobú pôsobnosť a stabilné miesto na slovenskom trhu. Patrí medzi popredných poskytovateľov služieb v oblasti vnútroštátnej i medzinárodnej prepravy a do svojich radov hľadá skúseného obchodného zástupcu, orientovaného na medzinárodnú dopravu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Bc. Zdenek Súkup
+421 902 942 476
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2406874  Dátum zverejnenia: 22.1.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.