Skúsený obchodný riaditeľ v oblasti priemyselu

Miesto práce

okres Žilina

plný úväzok

Náplň práce

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselných optimalizácií a zfektívňovania výroby vytvára priestor na sebarealizáciu pre obchodného riaditeľa so skúsenosťou v priemyselnom businesse.

  • akvizícia a starostlivosť o kľúčových zákazníkov v spoločnosti, ktorá poskytuje služby: inovácie výrobkov, technológií, procesov a systémov v priemysle;
  • budovanie tímu obchodných manažérov pre jednotlivé regióny Slovenska;
  • analýza konkurencie, tvorba obchodného plánu, vytváranie a kontrola KPIs;
  • nastavovanie a vytváranie obchodných procesov;
  • tvorba a zodpovednosť za realizáciu obchodnej stratégie v spolupráci s konateľom spoločnosti;

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdelanie ideálne technického zamerania;
  • anglický jazyk aktívne, nemecký jazyk výhodou;
  • skúsenosti s aktívnym vyhľadávaním obchodných príležitostí ideálne v priemysle (automotive, elektro, zdravotníctvo);
  • skúsenosti s nastavovaním obchodných stratégií a s vedením obchodného tímu;

Ponúkame

  • nadštandardné finančné ohodnotenie;
  • automobil, notebook, mobil;
  • možnosť sebarealizácie;

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je výskumno-vývojová a poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá inováciami a optimalizáciou podnikových procesov zameraných na zvýšenie prosperity, produktivity a zlepšenie konkurencieschopnosti spoločností.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2402698  Dátum zverejnenia: 20.1.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.