SAP L1 podpora - modul výroba, plánovanie výroby s aktívnou AJ (Hlohovec)

Miesto práce

okres Hlohovec

plný úväzok

Náplň práce

  • Zodpovednosť za first level podporu používateľov SAPU na centralizovanom helpdesku v rámci celej nadnárodnej výrobnej korporácie (USA, Ázia, Európa)
  • Podpora key userov a userov SAP modulov PP/QM/PM/MES(výrobné procesy, plánovanie výroby, manažment kvality)
  • Primárnou úlohou je monitorovanie správneho požívania SAPU bežnými používateľmi (správne vypĺňanie informácií, transakcií, flow v rámci SAPu atď.)
  • Koordinácia bežných používateľov SAPu s technickou podporou druhej línie, identifikácia a tréning key userov.

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdelanie technického smeru
  • Anglický jazyk aktívne
  • Prax a znalosti priemyselnej výroby (výroba, plánovanie výroby, kvalita)
  • Prax a znalosť SAPu minimálne na úrovni SAP key user v priemyselnom podniku
  • Analytické myslenie

Ponúkame

  • Adekvátne platové ohodnotenie
  • 13. plný plat
  • Vzdelávanie a kariérny rozvoj
  • Práca pre stabilnú nadnárodnú korporáciu

Predpokladaný termín nástupu

ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Túto pozíciu obsadzujeme pre nadnárodnú spoločnosť z kovospracujúceho priemyselného odvetvia.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Bc. Jozef Tencer
Recruitment Consultant

Trenkwalder, a.s. · Námestie 1 mája 18 · 81106 Bratislava
T: +421 2 571 08 320 · M: +421 911 908 798
www.trenkwalder.com/sk
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2399448  Dátum zverejnenia: 26.1.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.