Pracovník exportného skladu - Gáň (Ref. č.: SK2015455120)

Trenkwalder, a. s.

Miesto práce
Galanta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPLŇ PRÁCE:

- manipulačné práce v sklade, udržanie poriadku

- nie je potrebné osvedčenie na VZV !!!

PONÚKAME:

- hlavný pracovný pomer v stabilnej spoločnosti,

- mzda 625,00 EUR brutto + motivujúci sociálny program,

- gastro lístky 3,20 € / deň - v plnej výške hradené spoločnosťou,

- pracovná doba od 10,00 do 18,30 hod. /pondelok až piatok /, vikendy volné,

- starostlivosť o zdravie zamestnancov / pitný režim, dni zdravia, očkovanie proti chrípke, vitamíny, ovocné dni, podpora športových aktivít../

POŽADUJEME:

- ochota pracovať v uvedenej zmennosti, flexibílnosť, samostatnosť, zodpovednosť,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Trenkwalder, a.s.
Frantiskanska 22
917 01 Trnava
ID: 2358395   Dátum zverejnenia: 10.12.2015