Project & Compliance koordinátor s aktívnou angličtinou (operatívny leasing vozidiel)

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

Kumulovaná výkonná administratívna pozícia v nadnárodnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá poskytovaním služieb operatívneho leasingu motorových vozidiel spoločnostiam

Koordinácia nadnárodných ako aj lokálnych projektov - administrácia projektov, schvalovanie aktivít, stanovenie a sledovanie časového rámca, komunikácia a jemný manažment zamestnancov ktorí majú v rámci projektu zadané úlohy, koordinácia a dozorovanie úloh smerujúcich k implementácií a ukončeniu projektu

Vytváranie zápisu procesov a popisy činností v systéme Aris a vykonávanie administrácie projektov v systéme MS Project, Visio IT - kreslenie procesov a vytváranie popisov činností, organizovanie projektových aktivít (mítingy, školenia, vývoj v rámci IT)

Monitoring súladu interných a externých aktivít spoločnosti so smernicami spoločnosti, vypracovávanie všetkých interných smerníc a zabezpečovanie ich súladu s legislatívou SR, návrh opatrení vedúcich k náprave a manažment nápravných opatrení, raz ročne vypracovanie compliance report o súlade s externými aj internými normami a s hodnotením rizík

Zodpovedný za zhotovanie dokumentácie informačnej bezpečnosti v rámci spoločnosti, pripravuje transformáciu bezpečnostných politík do špecifických požiadaviek, pravidelné kontroly dodržiavania bezpečnostných smerníc, písanie IT smerníc, interných auditov a procesov v rámci COBIT

Udržiavanie systému manažérstva kvality a zodpovednosť za recertifikáciu ISO 9001:2008

PONÚKAME:

Nadštandardné platové ohodnotenie

Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti s neformálnou firemnou kultúrou

Štandardné firemné benefity

POŽADUJEME:

Vysokoškolské vzdelanie ekonomikcého, právneho alebo IT smeru

Prax vo väčšine spomenutých oblastí minimálne 5 rokov

Anglický jazyk aktívne

Znalosť projektového riadenia, orientácia na trhu v oblasti poskytovania služieb leasingu motorových vozidiel

Znalosť aspoň niektorého s nástrojov (Aris, Visio, MS Project, COBIT)

Chápanie problémov v súvislostiach, komunikatívnosť, priateľské vystupovanie, koordinačné schopnosti

Predpokladaný termín nástupu

Ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Operatívny leasing motorových vozidiel

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2345112  Dátum zverejnenia: 28.11.2015